WA
WAE
IBO
IFAA
OKS
FSO
MIZS
HSS
FITARCO
OEBSV
MISZ
CEC
IANSEO
HDHIAA
Menu
WA
WAE
IBO
IFAA
OKS
FSO
MIZS
HSS
FITARCO
OEBSV
MISZ
CEC
IANSEO
HDHIAA
YouTube
Facebook
Lokostrelstvo
Predstavitev lokostrelstva
Lokostrelske discipline
Glasilo Puščica
Strokovna literatura
Društva
Koledar
Koledar tekmovanj 2024
Prihajajoča tekmovanja
Pretekla tekmovanja
Dogodki
Programi
Tarčni program
Mladinski program
Poljski program
3D program
Šolski program
Para program
Kategorizacije – Registracije
Rezultati
Vabila in rezultati
Rekordi
Značke
Pokali
SLO Tarčni pokal
SLO Dvoranski pokal
SLO AH pokal
SLO 3D pokal
Alpe Adria field pokal
Jadranski 3D pokal
Central European Cup
Najboljši
Top lokostrelci
Rezultati in uvrstitve
Osvojene medalje
Lokostrelec-ka in klub leta
O zvezi
O nas
Organi
Komisije
Akti
Obrazci
Skupščina
Register članov
Logo
Galerija
Menu
Lokostrelstvo
Predstavitev lokostrelstva
Lokostrelske discipline
Glasilo Puščica
Strokovna literatura
Društva
Koledar
Koledar tekmovanj 2024
Prihajajoča tekmovanja
Pretekla tekmovanja
Dogodki
Programi
Tarčni program
Mladinski program
Poljski program
3D program
Šolski program
Para program
Kategorizacije – Registracije
Rezultati
Vabila in rezultati
Rekordi
Značke
Pokali
SLO Tarčni pokal
SLO Dvoranski pokal
SLO AH pokal
SLO 3D pokal
Alpe Adria field pokal
Jadranski 3D pokal
Central European Cup
Najboljši
Top lokostrelci
Rezultati in uvrstitve
Osvojene medalje
Lokostrelec-ka in klub leta
O zvezi
O nas
Organi
Komisije
Akti
Obrazci
Skupščina
Register članov
Logo
Galerija
ZA ČLANE
ARHIV
Prihajajoča tekmovanja
Apr
13
13. april
Pongrac
Pongrac – AH pokal
Apr
20
20. april
Sv. Trije Kralji, Pohorje
Sv. Trije Kralji, Pohorje – 3D pokal
Apr
27
27. april
Petišovci, Lendava
Srednjeevropski pokal / Tarčni pokal – Petišovci
May
11
11. maj
Lendava / Ankaran
Šolsko področno tekmovanje VZHOD / ZAHOD – Lendava / Ankaran
May
12
12. maj
Ankaran
Ankaran – Državno prvenstvo 900 krogov
May
25
25. maj
Logatec
Logatec – Šolsko državno tekmovanje
May
26
26. maj
Turjak
Turjak – 3D pokal
May
30
30. maj
Kamnik
Kamnik – Veronikin pokal
Jun
01
1. junij
Muta
Muta – 3D pokal
Jun
08
8. junij
Gradac
Gradac – AH pokal
Jun
16
16. junij
Maribor
Maribor – Tarčni pokal
Jun
22
22. junij
Vrhnika
Vrhnika – 3D pokal
1
2